Data Event Roczniki Miejsce
28 września Warszawska Olimpiada Młodzieży (2008/2001) 2001-2008 Mazowiecki KKK
5 października IX Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów 6 lat i więcej Ciechanów
12 października MP Open i MP JMł 2004, 2005 i senior Szczecin
26 października

IKO Polish Open

6 lat i więcej Ostróda
27 października

Wojewódzka Liga Karate (2011/2010/2009) oraz

Międzywojewódzki Puchar Młodzików (2008/2007/2006)

2006-2011 Radzymin
12 listopada Rocky Camp Gliczarów Młodzież i dorośli Gliczarów Górny
16 listopada MP Juniorów i Młodzieżowców PZK 1998 -2003 Lidzbark Warmiński
17 listopada Turniej Rodzinny Masers Dojo i obchody 5-lecia wszystkie Strumykowa 21
22 – 24 listopada Mistrzostwa Świata Open junior, senior, masters Tokio
23 listopada IKO Olsztyn Cup 6 lat i więcej Olsztyn
24 listopada Turniej Pierwszego Kroku – Liga Mazowiecka (2013-2006) 2006-2013 Michałowice
7 – 8 grudnia Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy junior, senior, masters Mińsk / Białoruś
14 grudnia PP seniorów i Juniorów PZK junior, senior Włocławek
15 grudnia Białołęka CUP wszystkie Strumykowa 21
grudzień Spotkanie mikołajkowe    
15-22 lutego 2020 Obóz zimowy wszystkie Gliczarów Górny

Klub karate

Klub karate to miejsce, w którym poznajemy i doskonalimy nasze umiejętności w zakresie sztuk walki. W odróżnieniu od wielu innych placówek tego typu Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski wychodzi ze swoją ofertą zarówno do dzieci, które chciałyby rozpocząć naukę karate, jak i dorosłych, którzy wcześniej nie trenowali żadnych sztuk walki. Niezależnie od tego, czy prowadzimy zajęcia karate dla dzieci czy dla dorosłych każdemu uczniowi zapewniamy fachową opiekę instruktorską oraz maksimum uwagi niezbędnej do przyswojenia nowych umiejętności.

Nauka karate wiąże się nie tylko z przyswajaniem nowych umiejętności, ale przede wszystkim z kształtowaniem światopoglądu, a w przypadku najmłodszych adeptów sztuk walki ze stymulowaniem prawidłowego rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach – od fizycznej, po społeczną.

Karate dla dzieci

Jedną z naszych specjalności jest karate dla dzieci. O wysokim poziomie szkolenia dzieci w oddziałach Warszawskiej Akademii Sztuk Walki świadczą wysokie miejsca zajmowane przez dzieci oraz młodzież podczas licznych zawodów na szczeblu lokalnym, krajowym oraz zagranicznym.

Kursy karate dla dzieci są prowadzone na różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu początkującym zapewniamy gruntowe poznanie podstaw karate, jednocześnie bardziej zaawansowanym uczniom umożliwiając doskonalenie i podnoszenie  ich umiejętności. Ze względu na różnice w rozwoju fizycznym dzieci w różnym wieku zajęcia prowadzimy w ramach grup wiekowych. Najmłodsi adepci karate uczeni są przez zabawę oraz aktywność fizyczną stymulującą ogólny rozwój fizyczny dziecka.

 

Karate dla dorosłych

Nauka karate dla dorosłych, w szczególności osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztukami walki jest traktowana po macoszemu. Wiele klubów karate działa zgodnie z przekonaniem, że początkujący dorosły nie zdecyduje się na udział w zawodach, a co za tym idzie nie będzie promował klubu na zewnątrz. W Masters Dojo WASW Piotr Moczydłowski działamy inaczej, dlatego nasze kursy karate dla dorosłych cieszą się tak dużą popularnością.

Kursy karate dla osób dorosłych prowadzimy w ramach grup o różnym poziomie zaawansowania – od grup przeznaczonych dla osób poczatkujących, po zaawansowane grupy zawodnicze. Osoby, które miały już styczność z karate lub innymi sztukami walki zachęcamy do udziału w treningu weryfikacyjnym, podczas którego Sensei oceni Państwa umiejętności i pomoże w wyborze grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania.

Nauka Karate Warszawa

Warszawska Akademia Sztuk Walki działa w ramach pięciu oddziałów zlokalizowanych na terenie dzielnicy Białołęka. Ze względu na dogodną lokalizację naszych dojo do udziału w kursach karate dla dzieci oraz karate dla dorosłych zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości, w szczególności mieszkańców białołęckich osiedli Tarchomin, Choszczówka i Nowodwory oraz miejscowości takich, jak Jabłonna i Legionowo. Organizujemy także obozy karate w różnych miejscach naszego kraju.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych kursów. Informacje o naborach do poszczególnych grup staramy się na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej lub fanpage.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas