Wyjazdy sprzyjają poznawaniu i doskonaleniu sztuk walki, dlatego organizacja obozów karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest dla nas tak ważna. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom uczestników reprezentujących poszczególne poziomy zaawansowania oferujemy letnie i zimowe obozy karate z możliwością doskonalenia posiadanych umiejętności i zdobywania nowych. Na obozach trenujecie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy dopasowują poziom zajęć do poziomu uczestników kreując tym samym optymalne warunki do nauki i treningu.

Organizacja obozów karate to bardzo odpowiedzialne zadanie. Jako organizatorzy wypoczynku odpowiadamy za bezpieczeństwo naszych podopiecznych, także podczas treningów. To dlatego organizując obozy karate wybieramy takie lokalizacje, w których możemy korzystać z profesjonalnie przygotowanej przestrzeni do nauki i treningu sztuk walki. Zależy nam na tym, żeby nasze obozy karate były bezpieczne i interesujące. Obok intensywnych treningów uczestnikom wyjazdów oferujemy również inne atrakcje. W przypadku letnich obozów nad morzem są to przede wszystkim wyjścia na plaże i kąpiele w morzu. Zimowym wyjazdom towarzyszom natomiast zabawy na śniegu.

Kto może skorzystać z oferty obozów karate?

Obozy karate organizujemy przede wszystkim z myślą o osobach, które pobierają nauki w Masters Dojo Warszawskiej Akademii Sztuk Walki. Nie oznacza to jednak, że Ty lub Twoje dziecko nie możecie rozpocząć przygody z naszą szkołą sztuk walki właśnie od wyjazdu na obóz dla początkujących.

Osoby spoza klubu zainteresowane uczestnictwem w obozie karate zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia wolnych terminów.

Jak przygotować się do obozu karate?

Obóz karate to wyjazd, który dedykujemy przede wszystkim podnoszeniu i doskonaleniu naszych umiejętności z zakresu sztuki walki, co przekłada się na intensywne treningi. W torbie dziecka wyjeżdżającego na obóz powinno znaleźć się karate-gi z pasem, a także inna odzież treningowa. W zależności od pory roku należy również zaopatrzyć dziecko w odpowiednia odzież wierzchnią – na obozy letnie pakujemy kąpielówki i ręczniki plażowe, na obozy zimowe ciepłą nieprzemakalną odzież do zabawy na śniegu.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas