Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Wielka rodzina...karate

wicemistrz Polski, członek kadry narodowej i reprezentant Polski na MŚ Tokyo XI.2019, instruktor, zawodnik, trener, licencjonowany sędzia karate Kyokushin. Stopień mistrzowski 3 Dan.

Wykształcenie wyższe, ukończył 4 kierunki studiów wyższych, absolwent szkoły muzycznej instrumenty pianino, akordeon oraz gitara. Jeszcze do niedawna czołowy zawodnik karate kyokushin, wicemistrz Polski, zdobywca trzeciego miejsca na Pucharze Polski, uczestnik wielu międzynarodowych turniejów w kraju i za granicą. Z karate związany od 1992 roku.

Sensei Łuki o sobie:

Pasja, sposób na życie, rodzina karate, tak w prostych słowach można określić czym jest dla mnie Kyokushin. Pierwszą inspiracją tej drogi był film „Bez odwrotu”, który uświadomił mi, że poprzez upór i dążenie do doskonałości można przenosić góry. Proste i czytelne ponadczasowe zasady zapisane w przysiędze Dojo pomagają zrozumieć dążenie do perfekcji zarówno podczas zajęć w szkole karate jak i w życiu codziennym.


Swoją przygodę z Kyokushin zacząłem dość późno, bo w wieku 14 lat. Od pierwszych chwil oprócz regularnych treningów dużo trenowałem sam lub z innymi, w lesie, w domu, w wakacje czy w każdej innej wolnej chwili podglądając mistrzów karate na kasetach VHS. Dzień bez treningu był dniem straconym i taką mam filozofię po dzień dzisiejszy. Rezultatem były zdobyte medale m.in. Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.


Dziś efektem 24-letniej przygody z Kyokushin jest ciągle nieprzemijająca pasja, szerokie grono przyjaciół Rodziny Kyokushin w Polsce i poza jej granicami, podejście do codzienności zgodnie z duchem Kyokushin, upartość w dążeniu do celu i przekonanie, że jeśli się czegoś bardzo chce i dąży się do tego z całych sił, możliwe jest dosłownie wszystko. Kyokushin to mój sposób na życie.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas