Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Kōfuku shinai / nigdy się nie poddawaj

Medalista Pucharu Polski, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Pucharu  Europy oraz turniejów ogólnopolskich, członek kadry narodowej i reprezentant Polski na MŚ Open Tokyo XI.2019. Poza tym instruktor, stopień 1 kyu.

Wykształcenie już prawie średnie z apetytem na więcej. Niedawno jeszcze junior zdobywający medale na różnorodnych zawodach. Najważniejsze osiągniecia w tej kategorii to: wiceMistrzostwo Europy, wiceMistrzostwo Polski, zdobywca Pucharu Polski i dwukrotny zdobywca Pucharu Europy. Od ponad roku startuje w kategori senior. Tam zdążył zdobyć między innymi: Złoto Mistrzostw Polski Wschodniej, Złoto na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, brąz na Mistrzostwach Polski Open Seniorów.

Senpai Krzysztof o sobie:

Swoją przygodę z karate zacząłem w 1 klasie gimnazjum. Zawsze interesowałem się sztukami walki i chciałem zacząć trenować. Jak zawsze początki były ciężkie a nawet bardzo. Przyswojenie sobie nazw, pozycji, technik nie było dla mnie łatwe, ale pomimo tego trenowałem dalej. Po roku treningów zacząłem startować w zawodach. Czas jaki poświęciłem treningom, przygotowaniom do zawodów zawsze mile wspominam, mimo tego, że czasem było ciężko - najważniejsze jest żeby się nie poddawać. 

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas