Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Życie z pasją Kyokushin

Triumfatorka ogólnopolskich turniejów, instruktor, zawodnik, stopień 1 kyu.

Z wykształcenia prawnik, z zawodu dziubak redaktor w popularnym serwisie prawniczym. Pasjonatka karate kyokushin, wieczna optymistka i szczęściara :)

Senpai Kasia o sobie:

Moja droga karate zaczęła się zdecydowanie za późno. Od najmłodszych lat czułam ciarki na plecach oglądając Bruce'a Lee czy idealne uniki popularnego niegdyś MacGyvera. W mojej rodzinie panowało jednak przekonanie, że tak wątła i filigranowa dziewczynka nie powinna interesować się TAKIMI rzeczami. Zainteresowania sztukami walki nie dało się zagłuszyć, więc od osiągnięcia pełnoletniości zaglądałam do wielu klubów w poszukiwaniu tego właściwego stylu. Na początku były zajęcia samoobrony, następnie kickboxing, boks a nawet muay thai - niestety w żadna z tych sztuk nie oczarowała mnie na tyle, aby poświęcić jej życie.

Ten stan utrzymywał się do 2009 roku, a dokładniej - do X Mistrzostw Polski Seniorów Open i Kata Karate Kyokushin Lublin. This is it – strzał w dziesiątkę! Kiedy na matę wyszli zawodnicy, nie mogłam oderwać wzroku od ich idealnych ruchów w schematach kata. Kiedy przyszedł czas na walki - oniemiałam. To było niesamowite! Z każdym ciosem, czy ruchem zawodnika wyczuwało się niesamowite napięcie, precyzję. Było tam miejsce na rozum, na żar oraz pasję, jaka biła od każdego z karateków. Siedząc i podziwiając z trybun wiedziałam, że to jest właśnie to, co chcę poznawać i zgłębiać przez całe swoje życie.

Od tamtej pory regularnie uczęszczam na treningi karate, powoli pnąc się i zdobywając kolejne doświadczenia zarówno na macie, jaki i te widoczne na moim pasie. Stawiając na swój rozwój w roku 2014 postanowiłam ukończyć kurs instruktora karate, by móc dzielić się swoją pasją i przeżyciami z innymi. Dla każdego z nich jego własne kyokushin może zacząć się już dziś.

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas