Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Historia Masters Dojo Warszawska Akademia Sztuka Walki jest nierozerwalnie związana z rodziną Moczydłowskich: wiceMistrzem Świata i wielokrotnym Mistrzem Europy Sensei Piotrem Moczydłowskim 4 dan, Mistrzynią Europy Sensei Kasią Krajza-Moczydłowską 2 dan i wiceMistrzem Polski Sensei Łukaszem Moczydłowskim 3 dan, którzy w styczniu 2014 roku postanowili podjąć wyzwanie i rozpocząć drogę instruktorską.

Równolegle Sensei Piotr Moczydłowski otrzymał akredytację z ramienia Polskiego Związku Karate na krzewienie i rozwój Karate Kyokushin w regionie.

Od wielu lat a właściwie zdecydowaną większość życia zdobywają wiedzę, doświadczenie i trofea na matach całego świata między innymi Holandii, Niemiec, Ukrainy, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Węgier, Włoch, Francji, Czech a także USA i kolebki Karate Kyokushin Japonii. Teraz nadszedł czas aby całym dorobkiem i pasją podzielić się z innymi adeptami.

Zajęcia Karate Kyokushin odbywają się w Hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21, SP 314 ul. Porajów i SP 344 ul. Erazma z Zakroczymia i wielu innych placówkach na warszawskim Tarchominie

Oprócz nabycia realnych umiejętności walki celem szkolenia jest także wszechstronny i harmonijny rozwój psychofizyczny ćwiczących w każdym wieku w myśl idei "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Jednym z celów szkolenia jest również rywalizacja na zawodach sportowych zarówno w kumite (walka) jak i kata (formy).

Dzięki fantastycznej atmosferze i ludziom, którzy nas otaczają z nadzieją spoglądamy w przyszłość oraz na prężny rozwój Masters Dojo, który zostanie osiągnięty dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu, świetnie się przy tym bawiąc :).

 

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas