Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Za nami już siódma Letnia Przygoda, którą w tym roku przeżyliśmy w Pieckach na Mazurach.

Solidnie potrenowaliśmy, ale także spędziliśmy fantastycznie czas ciesząc się mazurskim klimatem.

Pogoda dopisała, dzięki czemu dzieci skorzystały z mnóstwa atrakcji, niejednokrotnie mając dylemat jaką aktywność wybrać . Cała gama różnorodnych treningów od ogólnosprawnościowych po specjalistyczne oraz atrakcje takie jak np. gokarty, paintball laserowy, wycieczka do krainy dzikich zwierząt, ognisko, windsurfing, żeglarstwo, malowanie/graffiti auta czy śmiganie na i za pontonem po jeziorze, a także inne aktywności (których nie sposób wymienić!) sprawiły, że wieczorami dzieci grzecznie chodziły spać, aby następnego dnia być gotowym na kolejne wyzwania.

Wybór Mazur okazał się strzałem w dziesiątkę, dzięki prywatnej plaży z pomostem ciężko było oderwać dzieci od ulubionej aktywności jaką jest plażowanie oraz wszelkich zabaw nad wodą. Dodać do tego przepyszną kuchnię, dobre warunki do treningów i mamy super obóz .

Podczas treningów skupiliśmy się na dużej dawce ćwiczeń poprawiających sprawność naszych zawodników po okresie kwarantanny, gdzie mieli ograniczone możliwości treningowe. Nie zapomnieliśmy też o technice i taktyce walki oraz wprowadzeniu nowych sposobów prowadzących do wygrywania walk turniejowych. Warto wspomnieć o schemacie idogeiko, który został wprowadzony już rok temu, a teraz dodatkowo rozwinięty. Wszyscy przepracowaliśmy ten czas bardzo sumiennie, co potwierdził egzamin obozowy jako podsumowanie zgrupowania.

Do domu wróciliśmy nowymi doświadczeniami, uśmiechami na twarzy oraz z tylko naszymi wspomnieniami .

Serdecznie dziękujemy całej Mastersowej rodzinie za pomoc w organizacji obozu w tym naszym dzielnym instruktorom i wychowawcom. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaufali nam w tym trudnym dla wszystkich okresie. Serdeczne podziękowania również dla Miasta St. Warszawy – Dzielnicy Białołęka za współfinansowanie zadania.
Kolejny obóz już za kilkanaście dni, tym razem atakujemy morze! 

Relację zdjęciową możecie zobaczyć na naszej stronie FB, po kliknięciu w podświetlony tekst.

  1. Dzień 2.
  2. Dzień 3.
  3. Dzień 4.
  4. Dzień 5.
  5. Dzień 6.
  6. Dzień 7.
  7. Dzień 8.
  8. Dzień 9.
  9. Dzień 10. i 11.
  10. Podsumowanie Video

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas