Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy udziału i wyników. Wszyscy sędziowie i instruktorzy, którzy z zapałem i skrupulatnością oglądali poczynania naszych podopiecznych niejednokrotnie byli po wielkim wrażeniem :-).
Serducho się cieszyło gdy mogliśmy obserwować zaangażowanie naszych Mastersów. 
Formuła przeprowadzenia zawodów była dla nas nowością i daliśmy radę :).

Wyniki publikujemy poniżej.

Rozdanie nagród odbędzie podczas egzaminu na KYU tj. 20 czerwca godz. 10.00 na boisku BOS, ul. Strumykowa 21. OSU :).

 WYNIKI:

DZIECI
ROCZNIK 2011:
  1. Karpiej Dawid
  2. Gruszczyński Maksymilian
  3. Dąbrowski Michał
  4. Wojtaś Amelia
ROCZNIK 2012:
  1. Makaryan Levon
  2. Jankowski Karol
  3. Witek Aleksander

Zaawansowani:

  1. Górecki Mikołaj
Kadetki

Początkujące:

  1. Rudowska Martyna
  2. Czub Paulina
  3. Dąbrowska Gaja

Zaawansowane:

  1. Skonieczna Michalina
  2. Michalska Nadia
  3. Szcząchor Zuzanna
Kadeci

Początkujący / Średnio-zaawansowani:

  1. Oprządek Bartosz
  2. Bialic Mikołaj
  3. Kwiatek Adam

Zaawansowani:

  1. Kaczor Maciej
  2. Karwowski Igor
  3. Dąbrowski Aleksander
  4. Kukulski Kacper
Młodziczki

Początkujące: 

  1. Dabrowska Nadia
  2. Łasica Julia
  3. Krawiec Paulina

Zaawansowane rocznik 2008:

  1. Cedrowska Alicja
  2. Szcząchor Patrycja
  3. Czerwińska Joanna

Zaawansowane rocznik 2007:

  1. Michalska Marika
  2. Kosińska Gabriela
  3. Słomka Oliwia
  4. Gzieło Karolina
Młodzicy

Początkujący:

  1. Orankiewicz Michał
  2. Chmielewski Jędrzej
  3. Musielak Mateusz

Zaawansowani rocznik 2008:

  1. Lewicki Maksymilian
  2. Filipczak Mikołaj
  3. Zych Maksymilian
  4. Dziuba Piotr

Zaawansowani rocznik 2007:

  1. Ciołek Michał
Junior Młodszy

Początkujacy / Średnio-zaawansowani:

  1. Różański Artur
  2. Pieńkowska Dagmara
  3. Bubenac Andrzej
  4. Różański Aleksander

Zaawansowani:

  1. Knieć Dominik
  2. Kaczorek Wiktoria
  3. Król Maksymilian
  4. Grauer Igor
Senior

Mężczyźni:

  1. Ciołek Robert
  2. Kowal Marcin
  3. Kukulski Kamil
  4. Zabłocki Janusz

Kobiety:

  1. Kukulska Anna
  2. Krawiec Karina

Kryteria dotyczące nagrodzonych osób uwzględniały ilość zawodników w poszczególnych kategoriach a także noty sędziowskie za jakość wykonania.

OSU:-)

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas