Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

HOT NEWS: Łukasz Moczydłowski brązowym🥉 medalistą Mistrzostw Świata 🌍🇵🇱🇯🇵🏆❗
Bardzo dobre pojedynki naszych białołęckich reprezentantów w debiucie na MŚ 🌍🇵🇱.

Wspaniałe wieści z Tokio bowiem pierwszego dnia Mistrzostw Świata brązowy medal wywalczył Sensei Łukasz Moczydłowski w mocno i licznie obsadzonej kategorii masters - 80kg. Stoczył 3 świetne i wymagające pojedynki z kolejno: utytułowanym rosjaninem, gospodarzem turnieju czyli japończykiem oraz ponownie z bardzo mocnym rosjaninem wielokrotnym medalistą Mistrzostw Świata i Europy, któremu Łuki uległ dopiero po dogrywce. Świetny start i zarazem debiut w kraju kwitnącej wiśni Sensei Łukiego po wieloletniej przerwie w startach w zawodach.

Swoje pojedynki stoczyli także:
Sensei Paweł Wolski w najbardziej prestiżowej kategorii seniorskiej Open czyli bez podziału na kategorie wagowe zmierzył się z jednym z faworytów turnieju - 4-tym zawodnikiem poprzednich Mistrzostwa Świata Open i multimedalistą o 27 kg cięższym rosjaninem Kiril Kochnev. Paweł stoczył bardzo dobrą walkę szczególnie biorąc pod uwagę różnicę wagi i doswidczenia i debiut w Japonii może uznać za bardzo udany.

Kinga Matuszewska w kategorii juniorskiej - 45 kg zmierzyla się z bardzo mocną zawodniczką z Guam. Kinga ładnie prowadziła walkę i w końcówce nieznacznie uległa późniejszej mistrzyni turnieju. Również pierwsze koty za płoty w Japonii, zebrane doświadczenie i duże nadzieje na przyszłość.

Alicja Cyra, która przyjechała do Japonii z kontuzja z poprzedniego turnieju niestety nie dała rady wystartować. Pomimo starań i rehabilitacji oraz ogromnych nadziei do samego końca na wyzdrowienie, kontuzja okazała się na tyle poważna, że Ala z bólem serca musiała zrezygnować. Następny turniej będzie Ali.

Jesteśmy z Was wszystkich ogromnie dumni💪👏🙂🇵🇱🥋.

A już jutro dalsza część turnieju Open seniorów i start naszego Krzysztofa Jelonka, który walczy z faworytem tunieju. Osu❗

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas