Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

keep calm2

W dniu dzisiejszym odbyły się 46. Mistrzostwa Polski seniorów w kategoriach wagowych w Lipnie z udziałem blisko 150 zawodników z 50 ośrodków.

• Paweł Wolski zdobył brązowy medal 🥉w kategorii kumite -65 kg
  • Krzysztof Jelonek zdobył również brązowy medal 🥉w kategorii kumite -90kg.

Zarówno Pawłowi i Krzysztofowi do wejścia do finału zabrakło niewiele. 🤔 Paweł ze względu na kontuzje oraz udział w zbliżających się Mistrzostwach Europy nie wyszedł do walki półfinałowej. Natomiast Krzysztof po zaciętej, bardzo dobrej walce o wejście do finału uległ wielokrotnemu Mistrzowi Polski.
W kategorii kumite +65kg startowała Darya Zayats, która przegrała walkę o wejście do strefy medalowej.
W kategorii kumite -70kg startował Adam Kawka, którego kategoria była najliczniej obsadzona i po 2 wygranych walkach uległ równiez w walce o wejście do strefy medalowej.
Udział w MP jest ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się pod koniec maja we Wrocławiu.Przebieg walk naszych zawodników potwierdził dobry kierunek przygotowań.Najbliższe tygodnie to kontynuacja ciężkich treningów... ku chwale Ojczyzny. OSU!