Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

W miniona sobotę zawodnicy Masters Dojo WASW debiutowali na Pucharze Polski. Zawody, w których udział wzięło aż 400 zawodników odbyły się w Białej Podlaskiej 13.12.2014.


Tym razem nasza reprezentacja liczyła 4 osoby: Aleksandra Sienicka, Konrad Łukasik, Krzysztof Jelonek i Paweł Wolski i wywalczyła aż 3 medale :-) !!!

Wszyscy dzielnie walczyli nie oddając pola przeciwnikom.

Ola Sienicka i Krzysztof Jelonek wywalczyli 2 miejsce, Paweł Wolski 3 miejsce.

Ola gładko przeszła drogę do finału wygrywając z trzema zawodniczkami dezorientując przeciwniczki kombinacjami technik ręcznych i nożnych gównie pokonując je przed czasem. W finale prowadziła walkę i uzyskała wazari, od wygranej dzieliły sekundy, jednak przeciwniczka z Wrocławia uczyniła to samo i wygrała po dogrywce. Ola również starowała w KATA. Wśród ok 30 zawodniczek uplasowała się na 7 miejscu.

Można śmiało powiedzieć, że losowanie / drabinki Krzysia były najmniej sprzyjające z całej naszej ekipy tzn. potencjalnie Krzyś miał najdłuższą drogę do finału. Stoczył aż 5 walk w tym 2 z dogrywkami, 1 zakończył przed czasem. Do tego warto wspomnieć, że to pierwsza impreza tak dużej rangi, w której startował. Tym bardziej cieszy ten rewelacyjny wynik.

Po Mistrzostwach Europy, które odbyły się 2 tygodnie temu Paweł jechał na Puchar Polski z niedoleczoną kontuzją, która w trakcie zawodów dawał się we znaki. Wygrał 2 walki w tym o wejście do strefy medalowej rozegrał jak rasowy doświadczony zawodnik. Półfinał był również bardzo dobry ale sędziowie dopatrzyli się nieprzepisowych technik – czasami tak bywa.

Dla Kondzia występ w Pucharze Polski to również był pierwszy start w tak prestiżowej imprezie. Widać było, że stresik był nieco większy :-) ale należy pamiętać, że jest potrzebny i pomaga w mobilizacji. Konrad stoczył walkę z dogrywką. Pierwsza runda bardzo dobra, silne techniki łączone w kombinacje i walka do końca. W dogrywce zabrakło  trochę „prądu”.

Podsumowując start uważam za bardzo udany. Gołym okiem widać, że mamy niezwykle zdolną młodzież. Już po Świętach i Nowym Roku rozpoczynamy kolejny cykl przygotowawczy i będziemy jeszcze silniejsi. Masters Dojo, OSU :-) ! - Sensei Piotr Moczydłowski

Podziękowania dla ekipy wspierającej, która dzielnie dopingowała: Senpai Kasia Nowak i Senpai Filip Konik.

Sensei Piotr Moczydłowski
Sensei Łukasz Moczydłowski

 

 

Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas