Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Masters Dojo współfinansuje 2019

 

 

keep calm2

 

Jest dla każdego i w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie treningów. Program szkoleniowy jest dostosowany do możliwości trenujących. Podział na grupy oraz stopnie zaawansowania umożliwia indywidualne podejście dla każdego z trenujących. Doświadczeni instruktorzy, zamiłowanie do karate, zaplecze sprzętowe i zaangażowanie - to nasze największe atuty.

 

Karate Kyokushin to sztuka walki, która wspaniale wpływa na podniesienie sprawności fizycznej, uczy samoobrony, bazuje na najskuteczniejszych elementach technicznych i taktycznych w naukowej metodyce treningów wzbogaconych w ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe. Wspomaga również rozwój psychofizyczny. Kyokushin umożliwia również rywalizację na zawodach sportowych.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Treningi prowadzą członkowie Kadry Narodowej, wielokrotni Mistrzowie Europy i wiceMistrz Świata Sensei Piotr Moczydłowski 3 dan, Sensei Łukasz Moczydłowski 2 dan, Sensei Sebastian Pender 2 dan, Sensei Katarzyna Krajza-Moczydłowska 1 dan, Senpai Katarzyna Nowak 1 kyu, Senpai Darya Zayats 1 kyu, Senpai Adam Kawka 1 kyu, Senpai Paweł Wolski 2 kyu, Senpai Krzysztof Jelonek 2 kyu.

 


Polityka Prywatności

Masters Dojo

Wszystkie prawa zastrzeżone. Nie można kopiować treści (C) bez zgody autora.

Kontakt

e-mail: kontakt@mastersdojo.pl
 
501 500 914 - Sensei Piotr
506 537 516 - Sensei Łukasz

Dołącz do Nas